Diecezjalne czuwanie w intencji dzieci nienarodzonych
Diecezjalne czuwanie w intencji dzieci nienarodzonych
W dniu 14.11.2009r. odbyło się diecezjalne czuwanie w intencji dzieci nienarodzonych w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach.
Odpowiedzialnymi za przygotowanie i prowadzenie czuwania modlitewnego były Rodziny Domowego Kościoła z rejonu X – rabczańskiego .
Czuwanie rozpoczęło się wprowadzeniem i zachętą do podjęcia Duchowej Adopcji dzieci nienarodzonych przez Halinę i Czesława Chytrów. Następnie odmówiliśmy koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po koronce rozpoczęła się Msza Święta w czasie, której wiele osób uroczyście podjęło Duchową Adopcję.
Kolejnym punktem naszego czuwania była droga krzyżowa w Kaplicy Wieczystej Adoracji, gdzie małżeństwa z Domowego Kościoła X rejonu prowadziły stacje drogi krzyżowej.
Oprawę muzyczną przygotował i prowadził moderator kręgu lubieńskiego ks. Marek Łabuzek.
Dziękujemy serdecznie wszystkim za uczestnictwo i wspólną modlitwę w intencji dzieci nienarodzonych.
Szczęść Boże!
Barbara i Andrzej Szczepaniec.