W czasie ferii zimowych odbyły się rekolekcje tematyczne dla rodzin Domowego Kościoła w Rzepiskach. Tematem rekolekcji była Modlitwa Słowem Bożym. Konferencje, które głosiła siostra Bogna pomagały dążyć do spotkania na modlitwie Boga Żywego.

W dniu 12 stycznia w bazylice Ojców Franciszkanów Ksiądz Biskup Jan Zając wraz z wieloma kapłanami przewodniczył Mszy Świętej dla Służby Liturgicznej i wspólnot Ruchu Światło Życie. Obecni byli także małżonkowie z kręgów rodzin Domowego Kościoła

W dniu 17 czerwca w 65 rocznicę cudownego nawrócenia Ojca Założyciela, rodziny Domowego Kościoła Archidiecezji Krakowskiej modliły się u grobu księdza Franciszka Blachnickiego

Podsumowanie roku pracy formacyjnej "Pamięć i tożsamość"

W niedzielne przedpołudnie 9 września rodziny Domowego Kościoła odbywały pielgrzymkę do Matki Bożej Kalwaryjskiej.  Wraz z innymi wspólnotami rozważaliśmy Drogę Krzyżową.

Najważniejszą częścią pielgrzymki było uczestnictwo w Eucharystii sprawowanej przez Kardynała Stanisława Dziwisza

W dniach 2-3 czerwca w Wiśniowej spotkały się pary odpowiedzialne za Domowy Kościół w Archidiecezji. W czasie spotkania omawialiśmy istotne sprawy, które dotyczą radości i problemów, które przeżywają rodziny we wszystkich 10 rejonach.