Informacja od Pary Krajowej DK.

 Szczęść Boże!

Już za chwilę rozpoczniemy Adwent, a potem szybkimi krokami nadejdzie czas Bożego Narodzenia, czas dzielenia się miłością. Poniżej przesyłamy dwie możliwości włączenia się w pomoc innym. W załączniku materiały wizualne.
Pozdrawiamy serdecznie,

Kasia i Paweł Maciejewscy

Drogie Rodziny Domowego Kościoła!

Przesyłamy zaproszenie od Ks. Łukasza Piórkowskiego na katechezę dla dzieci i dla dorosłych.
Mamy nadzieję, że wielu z Was to zainteresuje.
Zapraszamy serdecznie.

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy w pierwszy piątek miesiąca 1 grudnia do parafii Świętego Mikołaja w Liszkach

Kochani.

Rodziny, które nie jadą na Pielgrzymkę do Krościenka zapraszamy na Rejonowy Dzień Wspólnoty RŚŻ, który odbędzie się 18 listopada w Parafii św. Wojciecha w Bronowicach.

Drogie Rodziny Domowego Kościoła

Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce Filii Krakowskiej do grobu Założyciela Ruchu w roku 30 rocznicy śmierci czcigodnego Sługi Bożego Franciszka Blachnickiego

Jesienne DWDD 2017 w Szlachtowej.

W dniach 17-18 listopada 2017r odbył się w Szlachtowej koło Szczawnicy jesienny Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych (DWDD) Filii Krakowskiej Ruchu Światło-Życie i Domowego Kościoła. Spotkaliśmy się w miejscu, gdzie odbywała się pierwsza Oaza prowadzona przez sł. Bożego czcigodnego ks. Franciszka Blachnickiego. Obecnie jest tam piękny dom rekolekcyjny, w którym nadal odbywają się rekolekcje Ruchu Światło-Życie.

Każdy jubileusz mobilizuje do okazania szczególnej wdzięczności Panu za to, co uczynił. Tak było i u nas.
25 lat temu w październiku (czyli w 1992 roku) w parafii św. Kazimierza Królewicza w Krakowie

"Radujcie się zawsze w Panu; jeszcze raz powtarzam: radujcie się! . Niech będzie znana wszystkim ludziom wasza wyrozumiała łagodność: Pan jest blisko!  O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem