zoe

Kochani!

Przekazujemy List Kręgu Centralnego i nowe, zatwierdzone „Zasady Domowego Kościoła”.

Prosimy o przekazanie tych informacji do kręgów w waszych rejonach.

Pozdrawiamy serdecznie

Szczęść Boże!

Ula i Andrzej Rychliccy

http://www.dk.oaza.pl/listy-kregu-centralnego/

http://www.dk.oaza.pl/wp-content/uploads/Zasady-DK-11.06.2021.pdf

 

Znak

Kraków, 27.08.2021 r.

Drogie Pary Moderatorskie Rekolekcji

                Dzisiaj w Wiśniowej zakończył się ostatni turnus tegorocznych rekolekcji wakacyjnych. Jutro, tj. w sobotę 28 sierpnia w Kalwarii będzie odprawiona uroczysta Msza św. dziękczynna za wszystkie rekolekcje, które odbyły się w Roku Formacyjnym 2020 - 21.

Wraz z Wydziałem Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie zapraszamy do udziału w XXIX Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej, która odbędzie się 5 września

received 553362479239306

W minioną sobotę wspólnota Domowego Kościoła Archidiecezji Krakowskiej udała się na 49. Pielgrzymkę Ruchu Światło-Życie do Kalwarii Zebrzydowskiej, by podziękować za czas rekolekcji wakacyjnych i by prosić Matkę Bożą Kalwaryjską o łaski na nowy rozpoczynający się rok formacyjny. Podczas Eucharystii ks. Biskup Robert Chrząszcz pobłogosławił pary rejonowe obejmujące posługę w siedmiu rejonach. My szczególnie przeżywaliśmy „pożegnanie” ustępującej pary diecezjalnej – Urszuli i Andrzeja Rychlickich, których ks. arcybiskup Marek Jędraszewski uhonorował złotym medalem Ojca Świętego Jana Pawła II.

 

Drogie Rodziny Domowego Kościoła

Serdecznie zapraszamy na 49 Pielgrzymkę Ruchu Światło-Życie, Domowego Kościoła, Służby Liturgicznej, Ruchu Apostolstwa Młodzieży, KSM i Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę
28.08.2021r. o godz. 10:00.

W trakcie uroczystej Mszy Św. o godz. 10:00, dziękować będziemy za owoce rekolekcji w roku formacyjnym 2020/21 i prosić o potrzebne łaski w nowym roku 2021/22, przeżywanym pod hasłem „Prawda, Krzyż Wyzwolenie”.