bp szkodonDrogie Rodziny Domowego Kościoła

Pragnąc wyrazić naszą wdzięczność  za wieloletnią wielką troskę i modlitwy ks. biskupa Jana Szkodonia o Domowy Kościół i odpowiadając na jego prośbę prosimy o modlitwę w intencji Kościoła, Archidiecezji Krakowskiej oraz o szybkie poznanie pełnej prawdy w jego sprawie.

Na stronie diecezjalnej www.rdk.krakow.pl zamieszczamy świadectwo małżeństwa z Domowego Kościoła o ks. biskupie Janie.

Szczęść Boże

Ula i Andrzej Rychliccy                        ks. Bogdan Sarniak
Para Diecezjalna DK                           Moderator Diecezjalny DK

Archidiecezji Krakowskiej                    Archidiecezji Krakowskiej

Bp Jan SzkodoNiech Będzie pochwalony Jezus Chrystus

Mam na imię Dorota, wraz z mężem należymy do wspólnoty Domowego  Kościoła od 17 lat,  co pomaga nam poznawać Pana Boga, dojrzewać we wzajemnej miłości i wychowywać po katolicku sześcioro naszych dzieci. 

Jestem poruszona i wstrząśnięta atakami medialnymi na ks. biskupa Jana Szkodonia. Wobec tych szatańskich ataków na naszego pasterza, czuję przynaglenie , aby napisać osobiste świadectwo: doświadczyliśmy bowiem od księdza biskupa Jana Szkodonia bardzo wiele dobra i pomocy w trudnej sytuacji naszej rodziny. 

Drogie Rodziny Domowego Kościoła,

w imieniu rejonu VI serdecznie zapraszamy wszystkich na Mszę św. i adorację Najświętszego Sakramentu w ramach Pierwszych Piątków Małżonków, które będą miały miejsce w Górnym Kościele Sanktuarium św. Jana Pawła II na Białych Morzach (ul. Totus Tuus 32) o godz. 19.00 w pierwszy piątek lutego – 7.02.2020 roku.

"Modlić się znaczy dać trochę swojego czasu Chrystusowi,
zawierzyć Mu, pozostawać w milczącym słuchaniu Jego Słowa,
pozwalać mu odbić się echem w sercu."

Jan Paweł II

Rodziny DK Rejonu V mają zaszczyt zaprosić Małżeństwa z pozostałych Rejonów na wspólną modlitwę.
Zapraszamy 3 stycznia 2020r. najpierw na Mszę św. w kościele MB Nieustającej Pomocy na os. Bohaterów Września na godz. 18:30.

 515257 PIHMJ7 343

Designed by freepic.diller / Freepik

Drogie Rodziny Domowego Kościoła

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że dzisiaj, tj. 17 grudnia rano zmarł śp. Eliasz Sarniak, Tato naszego Drogiego Moderatora Diecezjalnego ks. Bogdana Sarniaka.
Pogrzeb odbędzie się w piątek 20 grudnia o godz. 12:00. Msza Św. żałobna będzie odprawiona w kościele parafialnym w Podsarniu.

 515257 PIHMJ7 343

Designed by freepic.diller / Freepik

W krainie życia ujrzę dobroć Boga.
O jedno tylko proszę Pana, o to zabiegam,
żebym mógł zawsze przebywać w Jego domu
przez wszystkie dni życia,
abym kosztował słodyczy Pana,
stale się radował Jego świątynią.

(Ps. 27)

Drogi Księże Bogdanie, nasz Moderatorze

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy bolesną wiadomość o śmierci Taty.

MarijaBistrica

Drogie Rodziny Domowego Kościoła.

Za pośrednictwem naszego Moderatora Diecezjalnego, ks. Bogdana, Matka Boża zaprasza Was na pielgrzymkę Domowego Kościoła naszej Archidiecezji do sanktuarium w Medjugorie w terminie 24.07-2.08.2020r. Szczegóły w załączonym programie pielgrzymki.

Krzy KWC

DzienWspolnoty

Zapraszamy Rodziny Domowego Kościoła Rejonu IX i X do udziału w Rejonowym Dniu Skupienia 14 grudnia o godz. 10:00 w parafii NSPJ w Nowym Targu.

Ula i Andrzej Rychliccy
Para Diecezjalna DK

Drogie Rodziny Domowego Kościoła

Serdecznie zapraszamy do rejonu IV na Adorację Najświętszego Sakramentu w I piątek, dnia 6 grudnia 2019 r do Parafii Najświętszej Marii Panny z  Lourdes Kraków ul Misjonarska 37 Zapraszamy na  Mszę Świętą o godz.16,30

Szczęść Boże

Drogie Rodziny Domowego Kościoła
Z uwagi na to, że Pierwszy Piątek listopada to Uroczystość Wszystkich Świętych, adoracja I-piątkowa została przesunięta na 8 listopada 2019 – (jest to wyjątkowo II piątek miesiąca).
Na Adorację zapraszamy do rejonu III, dnia 8 listopada 2019 r. do Parafii Najświętszego Imienia Maryi w Krakowie przy ul. Dzielskiego 1.

Drogie Rodziny Domowego Kościoła
 
Rejon II (Podgórze) serdecznie zaprasza  na I-piątkową Adorację Najświętszego Sakramentu, dnia 04 października 2019 r. do Parafii  św. Kingi w Krakowie (os. Kabel),
ul. Siemomysła 37. Wjazd w okolice kościoła możliwy od strony ul. Wielickiej lub od ul. Kamińskiego. 
Zapraszamy na  Mszę Świętą o godz. 18.00.

Zaproszenie DRDrogie Rodziny Domowego Kościoła

Wraz z Wydziałem Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie zapraszamy do udziału w XXVII Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej, która odbędzie się 8 września

DSC 8510Szczęść Boże!

W pierwszą sobotę 7 września 2019 roku małżeństwa  i rodziny  z dziećmi, ze wszystkich 15 rejonów Domowego Kościoła Archidiecezji Krakowskiej spotkały się w pięknym sanktuarium św. Jana Pawła II na „Białych Morzach” w Krakowie na pierwszym po wakacjach dniu skupienia.

Szczęść Boże!

Drogie Rodziny Domowego Kościoła,

Serdecznie zapraszamy do rejonu I na pierwszo piątkową Adorację Najświętszego Sakramentu, dnia 6 września 2019 r. do parafii  Najświętszej Rodziny w Krakowie w Nowym Bieżanowie.
Zapraszamy na Mszę Świętą o godz.18.00.

47pielgrzymka

Drogie Rodziny Domowego Kościoła

Serdecznie zapraszamy na 47 Pielgrzymkę Ruchu Światło-Życie, Domowego Kościoła, Służby Liturgicznej i Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św. Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę
31.08.2019r. o godz. 9:45.

Rekodziękczynienie w Kalwarii

 

W ostatnim dniu sierpnia w Kalwarii spotkały się: Ruch Światło-Życie wraz z Domowym Kościołem, Szafarze Nadzwyczajni Najświętszego Sakramentu i inne wspólnoty i ruchy młodzieżowe działające w naszej Diecezji.