Szczęść Boże

Drogie Rodziny Domowego Kościoła
Z uwagi na to, że Pierwszy Piątek listopada to Uroczystość Wszystkich Świętych, adoracja I-piątkowa została przesunięta na 8 listopada 2019 – (jest to wyjątkowo II piątek miesiąca).
Na Adorację zapraszamy do rejonu III, dnia 8 listopada 2019 r. do Parafii Najświętszego Imienia Maryi w Krakowie przy ul. Dzielskiego 1.

Drogie Rodziny Domowego Kościoła
 
Rejon II (Podgórze) serdecznie zaprasza  na I-piątkową Adorację Najświętszego Sakramentu, dnia 04 października 2019 r. do Parafii  św. Kingi w Krakowie (os. Kabel),
ul. Siemomysła 37. Wjazd w okolice kościoła możliwy od strony ul. Wielickiej lub od ul. Kamińskiego. 
Zapraszamy na  Mszę Świętą o godz. 18.00.

Zaproszenie DRDrogie Rodziny Domowego Kościoła

Wraz z Wydziałem Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie zapraszamy do udziału w XXVII Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej, która odbędzie się 8 września

DSC 8510Szczęść Boże!

W pierwszą sobotę 7 września 2019 roku małżeństwa  i rodziny  z dziećmi, ze wszystkich 15 rejonów Domowego Kościoła Archidiecezji Krakowskiej spotkały się w pięknym sanktuarium św. Jana Pawła II na „Białych Morzach” w Krakowie na pierwszym po wakacjach dniu skupienia.

Szczęść Boże!

Drogie Rodziny Domowego Kościoła,

Serdecznie zapraszamy do rejonu I na pierwszo piątkową Adorację Najświętszego Sakramentu, dnia 6 września 2019 r. do parafii  Najświętszej Rodziny w Krakowie w Nowym Bieżanowie.
Zapraszamy na Mszę Świętą o godz.18.00.

47pielgrzymka

Drogie Rodziny Domowego Kościoła

Serdecznie zapraszamy na 47 Pielgrzymkę Ruchu Światło-Życie, Domowego Kościoła, Służby Liturgicznej i Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św. Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę
31.08.2019r. o godz. 9:45.

Rekodziękczynienie w Kalwarii

 

W ostatnim dniu sierpnia w Kalwarii spotkały się: Ruch Światło-Życie wraz z Domowym Kościołem, Szafarze Nadzwyczajni Najświętszego Sakramentu i inne wspólnoty i ruchy młodzieżowe działające w naszej Diecezji.