Informacja od Pary Krajowej DK.

 Szczęść Boże!

Już za chwilę rozpoczniemy Adwent, a potem szybkimi krokami nadejdzie czas Bożego Narodzenia, czas dzielenia się miłością. Poniżej przesyłamy dwie możliwości włączenia się w pomoc innym. W załączniku materiały wizualne.
Pozdrawiamy serdecznie,

Kasia i Paweł Maciejewscy


 

  1. WIRTUALNA CHOINKA (dzieło od lat realizowana z inicjatywy członków Ruchu)

„Mamy być dla siebie nawzajem dobrzy i miłosierni. Naszym skarbem w niebie jest tylko to, co jest wykonane w miłości” (ks. F. Blachnicki).

Dzieci z biednych rodzin nie mają innych marzeń niż te z bogatych. Różni je tylko to, że marzenia biedniejszych - bez naszej pomocy - nie będą miały szans na realizację.

 www.wirtualnachoinka.pl 

Chcemy w tym roku obdarować 1300 dzieci i zebrać 130 ton węgla!

 

Poświęć 40 sek.

Włącz dźwięk i otwórz link: 100slowo.wirtualnachoinka.pl 


 

  1. KADZIDŁO – TWÓJ DAR DLA UBOGICH

Dzieło Pomocy św. Ojca Pio przygotowuje akcję: „Kadzidło – Twój dar dla ubogich” jako wsparcie dla osób bezdomnych. Akcja polega na nabyciu z w/w Dzieła Pomocy zestawów kadzidła i rozprowadzeniu go z okazji 6 stycznia we wspólnocie parafialnej za dobrowolną ofiarą. Dochód jest w całości przeznaczony na pomoc osobom bez domu. Bliższych informacji udziela: Ewa Korbut Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Dzieło Pomocy św. Ojca Pio
ul. Smoleńsk 4, 31-107 Kraków
www.dzielopomocy.pl