2018

                                                                  Kraków, dnia 4 sierpnia 2018 r.

Archiepiscopus
Marcus Jędraszewski
Metropolita Cracoviensis

Drodzy Archidiecezjanie,

Drogie Małżeństwa i Rodziny,

Zwracam się do Was z zaproszeniem na XXVI Pielgrzymkę Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej,

SPOTKANIA MODLITEWNE 2018 – VI. 2019

„GWAŁTOWNIK KRÓLESTWA BOŻEGO” FRANCISZEK BLACHNICKI
ŻYCIE – DZIEŁO – DUCHOWOŚĆ

Ks. Franciszek Blachnicki to jeden z niekwestionowanych autorytetów polskiego Kościoła XX wieku. Człowiek przeniknięty miłością do Chrystusa, Niepokalanej, Kościoła i ludzi, szczególnie młodych. Założyciel Ruchu „Światło Życie” (Oaza), Domowego Kościoła, Krucjaty Wyzwolenia Człowieka,

Szczęść Boże

 Drogie Rodziny Domowego Kościoła

Serdecznie zapraszamy do rejonu XIV na pierwszo piątkową Adorację Najświętszego Sakramentu, dnia 3 maja do parafii Św. Wojciecha na ul. Wesele (Bronowice).

Szczęść Boże!

      Rodziny Domowego Kościoła Rejonu X " Rabczańskiego" zapraszają na Adorację Pierwszopiątkową  do Spytkowic do Parafii Niepokalanego Poczęcia N.M.P.

       O godz. 17.00 zostanie odprawiona Eucharystia,

Szczęść Boże!

      Rodziny Domowego Kościoła Rejonu XI "Myślenickiego" zapraszają na Adorację Pierwszopiątkową do Myślenic, do Parafii św. Brata Alberta na Osiedlu 1000-lecia.

 

„Kiedy jesteśmy przed Najświętszym Sakramentem
zamykamy oczy, a otwieramy nasze serca.
Pan Bóg pierwszy ofiaruje nam swoje serce.” 
św. Jan Maria Vianney     
 

 

 

Drogie Rodziny Domowego Kościoła !

W imieniu Rodzin z rejonu VII DK serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem w

Szczęść Boże!

Bardzo gorąco zapraszamy na pierwszopiątkową adorację Najświętszego Sakramentu. Odbędzie się ona 1 marca o godz. 18:00 w Parafii Matki Bożej Królowej Polski, na Nowym Ruczaju (ul. Zamiejska 6).

Szczęść Boże !

Kochane Rodziny Domowego Kościoła

Bardzo serdecznie zapraszamy do rejonu XIII na pierwszopiątkową, wielkopostną adorację Najświętszego Sakramentu 5 kwietnia w parafii Bożego Miłosierdzia w Skawinie ul. Marii Curie-Skłodowskiej 12.

W Tobie, Duchu Święty, miłość jest modlitwą; przyjdź i wyrażaj Twoją miłość w  naszym sercu porywem modlitwy. Ponieważ nasza modlitwa powinna być wyrazem naszej miłości, nie pozwalaj nam zbytnio myśleć o nas samych i spraw, abyśmy modlili się za cały Kościół i świat cały. Uczyń z naszej modlitwy zapomnienie o nas samych przez spojrzenie, którym zanurzamy się w Panu. Przyjdź i módl się w nas, Duchu Święty, i Twoją Boską modlitwą nadaj wartość naszej nędznej modlitwie ludzkiej. 

Drogie Rodziny Domowego Kościoła !

W imieniu Rodzin z rejonu VIII DK serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem w piątek, 2 listopada 2018 r., która będzie miała miejsce w kościele pod wezwaniem Świętego Mikołaja w Chrzanowie