2019

adoracja

"I otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie."

Mt 1,22

Drogie Rodziny Domowego Kościoła,

W imieniu rejonu X serdecznie zapraszamy wszystkich na Mszę Świętą i adorację  pierwszopiątkową Najświętszego Sakramentu, które będą miały miejsce 4 września 2020 o godzinie 18.00. w Kościele Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rabce-Zdroju.

Spotkanie krgu diecezjalnego

6 czerwca odbyło się trzecie w tym roku spotkanie Kręgu Diecezjalnego DK. Tym razem w nietypowy sposób, bo w przestrzeni wirtualnej, w spotkaniu wzięli udział ks. moderator diecezjalny, pary rejonowe wszystkich 15 rejonów naszej diecezji i para diecezjalna.

Herb abpa Jdraszewskiego 300x212

Kochane Rodziny Domowego Kościoła

Zachęcamy do zapoznania się z apelem Metropolity Krakowskiego Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego o wzięcie udziału w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Pełny tekst apelu znajduje się na stronie Diecezji Krakowskiej:

adoracja

Drogie Rodziny Domowego Kościoła.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencjach Domowego Kościoła z okazji I piątku odbędzie się 5 czerwca w parafii w Lipnicy Małej o godz. 18.45. Zachęcamy do udziału  w nabożeństwie do Serca Pana Jezusa i Mszy Św. w waszych parafiach w łączności duchowej z Rejonem IX.

Pozdrawiamy serdecznie

Szczęść Boże  

Ula i Andrzej Rychliccy
Para Diecezjalna DK

Archidiecezji Krakowskiej



 

 Intencje 

Intencje 

Modlitwa w intencji rodziny

 

Święty Józefie, Oblubieńcze Bogurodzicy Maryi, Opiekunie rodzin, Twojej ojcowskiej opiece powierzył Bóg swojego Syna i Jego Niepokalaną Matkę. Z największą miłością wypełniałeś obowiązki troskliwego Ojca i Opiekuna Najświętszej Rodziny. Powierzam Ci moją rodzinę, nasze prace, radości i cierpienia. Powierzam Co moje dzieci (moich rodziców). Wprowadź Jezusa do naszego domu, pomóż przyjąć Go do naszych serc, uproś łaskę miłości, zgody i pokoju, aby nasza rodzina osiągnęła szczęście doczesne i wieczne. Amen.

AA