Pplakat rekrutacja 2022Witam Was serdecznie,

zwracam się z gorącą prośbą o przesłanie jak najszerszej grupie osób i wspólnot informacji o naszej Szkole Podstawowej Ruchu Światło-Życie. Trwa bowiem REKRUTACJA.

Niech duch tej szkoły, który od 7 już lat kształtuje serca dzieci, młodzieży i dorosłych (rodziców i nauczycieli) w roku szczególnym, bo 100-tnej rocznicy urodzin Ojca Franciszka, będzie jeszcze bardziej rozpoznawalny i przyciągnie dzieci do nas. 

 

Przesyłam informacje rekrutacyjne w załączeniu. 

Proszę Was też o modlitwę za naszą szkołę (myślę tu szeroko pisząc nasza, bo wszyscy mam nadzieję cieszymy się, że taka szkoła w Archidiecezji Krakowskiej jest) do wszystkich oazowiczów i rodzin Domowego Kościoła.

Wszystkie informacje o REKRUTACJI są na stronie szkoły: oazowa.pl

Regulamin klasa 1

Regulamin klasy 2,3,4

 

SHALOM

Ks. Mariusz Susek

wraz z całą wspólnotą SP Oazowej