W dniu 17 czerwca w 65 rocznicę cudownego nawrócenia Ojca Założyciela, rodziny Domowego Kościoła Archidiecezji Krakowskiej modliły się u grobu księdza Franciszka Blachnickiego

Podsumowanie roku pracy formacyjnej "Pamięć i tożsamość"

W dniach 2-3 czerwca w Wiśniowej spotkały się pary odpowiedzialne za Domowy Kościół w Archidiecezji. W czasie spotkania omawialiśmy istotne sprawy, które dotyczą radości i problemów, które przeżywają rodziny we wszystkich 10 rejonach.

W dniach 25 - 27 maja odbyły się dni skupienia dla małżonków, którzy bedą służyć rodzinom podczas wakacyjnych rekolekcji organizowanych przez naszą archidiecezję. Prowadzili je Celina i Leszek Wojcieszakowie wraz z moderatorem diecezjalnym księdzem Wojciechem Warzechą.

W dniu 19 maja rodziny Domowego Kościoła z całej Archidiecezji spotkały się na ostatnim w tym roku formacyjnym, Dniu Skupienia. Miejscem spotkania był kościół świętego Józefa w Krakowie

W dniach od 27 kwietnia do 3 maja odbyły się rekolekcje tematyczne "Małżeństwo na drodze do świętości". Ze względu na trwający remont Domu rekolekcyjnego w Wiśniowej, rodziny korzystały z ośrodka w Zakrzowie.

31 marca już po raz 10 małżonkowie Domowego Kościoła z całej Polski pielgrzymowali do świętego Józefa w Kaliszu.

Z okazji Jubileuszu w pielgrzymce wzięło udział około 3000 osób. Naszą Archidiecezję reprezentowało 120 osób. Towarzyszyli nam ksiądz Wojciech Warzecha i ksiądz Bogusław Pociask.

W dniu 10 marca rodziny Domowego Kościoła spotkały się na wielkopostnym dniu skupienia w parafii pod wezwaniem świętego Mikołaja w Chrzanowie. W poszukiwaniu źródła wiary i odkrywaniu tożsamości chrześcijanina pomagała siostra Bogna Młynarz w konferencji "Żeby dojść do źródła, trzeba iść pod prąd ..."

W dniu 27 lutego minęła 20 rocznica śmierci Sługi Bożego Ojca Franciszka Blachnickiego. We Mszy Świętej, która została odprawiona w intencji Jego beatyfikacji w parafii pod wezwaniem podwyższenia Krzyża Świętego w Krakowie - Kurdwanowie