Jordanów 19.06.2011 - diecezjalne zakończenie roku pracy Domowego Kościoła


Miesiąc czerwiec w kręgowym życiu Domowego Kościoła to czas wracania pamięcią do wydarzeń, przeżyć, i działań dziesięciomiesięcznego roku pracy. To czas zastanowienia, podsumowań, przemyśleń i wniosków, czas „stawania w prawdzie”

03-05.06.2011r. Wiśniowa- Czas modlitwy i przygotowania do prowadzenia rekolekcji

XIV już Pielgrzymka Rodzin do Kaliskiego Św. Józefa


XIV już Pielgrzymka Rodzin do Kaliskiego Św. Józefa - zorganizowana pod hasłem: „Rodzino, słuchaj Pana w Kościele” - zgromadziła kilka tysięcy członków Domowego Kościoła ze wszystkich diecezji Polski, od morza po góry.

Procesja na Skałkę


8.05.2011 odbyła się tradycyjna procesja na Skałkę ku czci św. Stanisława Biskupa i Męczennika w której uczestniczyli przedstawiciele Domowego Kościoła.

03-05.06.2011r. Wiśniowa- Czas modlitwy i przygotowania do prowadzenia rekolekcji

ORAR I


Od 29.04 - 3.05.2011r. w Wiśniowej odbyły się rekolekcje, ORAR I. Wzięły w nich udział rodziny, głównie z archidiecezji krakowskiej. Prowadzone były przez Marka i Ewę Stadmuller, Józka i Ewę Ziębów oraz księdza moderatora Stanisława Dolasińskiego.

Kręgi DK w obronie życia


W sobotnie popołudnie 09 kwietnia Domowy Kościół Archidiecezji Krakowskiej uczestniczył w modlitewnym czuwaniu w intencji poczętego życia w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

Rozpoczęła spotkanie o godz.14:45 Halinka Chytry z Diakonii Obrony Życia

Diecezjalny Dzień Skupienia Domowego Kościoła – Chrzanów, 26.03.2011


Rodziny Domowego Kościoła Archidiecezji Krakowskiej Rejonu VIII gościły 26 marca 2011 r w chrzanowskiej parafii M.B. Różańcowej przedstawicieli pozostałych Rejonów wspólnoty na Diecezjalnym Dniu Skupienia.