PODZIAŁ KRĘGÓW DOMOWEGO KOŚCIOŁA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ NA REJONY
Rejon I - Bieżanów
Parafie:
Nowy Bieżanów - Najświętszej Rodziny,
Mały Płaszów – MB Fatimskiej,
Piaski Wielkie - Najświętszego Serca Pana Jezusa,
Rżąka - Nawiedzenia NMP,
Saska - Najświętszego Serca Pana Jezusa,
Złocień - bł. Jerzego Popiełuszki
Rejon II - Podgórze
Parafie:
Podgórze - Świętego Józefa
Os. Kurdwanów - Podwyższenia Krzyża Świętego
Os. Piaski Nowe – MB Różańcowej
Os. Kabel –Świętej Kingi
Os. Wola Duchacka - Zmartwychwstania Pańskiego
Rejon III - Prądnik Czerwony
Parafie:
Prądnik Czerwony - Świętego Jana Chrzciciela,
Pana Jezusa Dobrego Pasterza,
Rakowice - Najświętszego Imienia Maryi,
Osiedle Oficerskie - Miłosierdzia Bożego,
Michałowice - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski,
Słomniki - Bożego Ciała,
Węgrzce - Świętego Andrzeja Boboli
Więcławice - Parafia św. Jakuba Apostoła
Rejon IV - Prądnik Biały
Parafie:
NMP Matki Kościoła
NMP z Lourdes.
Św. Jadwigi,
Azory NMP Niepokalanej -Franciszkanie,
św. Jacka
Chrystusa Odkupiciela
Rejon V - Nowa Huta
Parafie:
Osiedle Bohaterów Września - Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
Mistrzejowice - Świętego Maksymiliana Marii Kolbego,
Osiedle Kalinowe - Świętego Józefa,
Rejon VI - Śródmieście
Parafie:
Ojcowie Kapucyni,
Ojcowie Jezuici,
Sanktuarium św. Jana Pawła II,
Świętego Kazimierza,
Świętego Szczepana,
Wieczysta - Matki Bożej Ostrobramskiej
Rejon VII - Skawina Dolna
Parafie:
Skawina - Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza,
Paszkówka - Przemienienia Pańskiego,
Kraków-Sidzina - parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego
Kraków-Tyniec - parafia p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła
Rejon VIII - Chrzanów
Parafie:
Chrzanów - Świętego Mikołaja, Matki Bożej Różańcowej,
Libiąż - Świętej Barbary, Przemienienia Pańskiego
Niepokalanego Serca NMP w Trzebini - Sierszy
Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Przeciszowie
Rejon IX - Podhale
Parafie:
Nowy Targ, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
Nowy Targ, Parafia p. w. Matki Boskiej Anielskiej
Waksmund, Parafia Św. Jadwigi Śląskiej
Kluszkowce, Parafia MB Częstochowskiej
Łopuszna, Parafia Przenajświętszej Trójcy
Szaflary, Parafia św. Andrzeja Apostoła
Czarny Dunajec, Parafia Przenajświętszej Trójcy
Jabłonka, Parafia Przemienienia Pańskiego
Lipnica Mała, Parafia św. Stefana
Lipnica Wielka, Parafia św. Łukasza Ewangelisty
Zakopane Parafia Najświętszej Rodziny
Zakopane-Krzeptówki, Parafia Niepokalanego Serca NMP
Zakopane-Olcza, Parafia NMP Niepokalanej Objawiającej Cudowny Medalik
Rejon X - Rabka
Parafie:
Lubień - Świętego Jana Chrzciciela,
Krzeczów - Świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika,
Jordanów - Przenajświętszej Trójcy,
Spytkowice - Niepokalanego Poczęcia NMP,
Raba Wyżna - Świętego Stanisława
Bystra - Św. Marcina
Rejon XI - Myślenice
Parafie:
Dobczyce - M.B. Wspomożenia Wiernych
Jawornik - Podwyższenia Krzyża Świętego
Kornatka - Miłosierdzia Bożego
Lipnik - Św. Jadwigi Królowej
Myślenice - Narodzenia N.M.P.
Myślenice - Św. Brata Alberta - Osiedle
Myślenice - Św. Franciszka z Asyżu - Zarabie
Osieczany - Św. Wojciecha
Trzemeśnia - Św. Klemensa
Węglówka - M.B. Nieustającej Pomocy
Rejon XII - Ruczaj
Parafie:
Łagiewniki – Najświętszego Serca Pana Jezusa
Cegielniana – Matki Bożej Saletyńskiej
Nowy Ruczaj – Matki Bożej Królowej Polski
Ruczaj – Zesłania Ducha Świętego
Kliny Zacisze - Św. Rafała Kalinowskiego
Rejon XIII - Skawina Górna
Parafie:
Gaj - parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Mogilany - parafia pw Bartłomieja Apostoła
Skawina - parafia Miłosierdzia Bożego
Wadowice - przy Karmelitach na górce
Rejon XIV
Bronowice - parafia Św. Wojciecha
Bębło - parafia Miłosierdzia Bożego
Bolechowice - parafia Św. Piotra i Pawła
Jeziorzany - parafia Miłosierdzia Bożego
Liszki - parafia Św. Mikołaja
Modlnica - parafia Św. Wojciecha i MB Bolesnej
Morawica - parafia Św. Bartłomieja
Rudawa - parafia Wszystkich Św.
Widok - parafia Św. Jana Kantego
Wola Justowska - parafia NMP Królowej Polski
Zabierzów - parafia Św. Franciszka z Asyżu
Rejon XV
Św. Brata Alberta – os. Dywizjonu 303
Bożego Miłosierdzia - Na Wzgórzach
Św. Judy Tadeusza – Czyżyny
Św. Bartłomieja – Mogiła
Podwyższenia Krzyża Świętego – Luborzyca
Rejon XVI
Parafie:
Wieliczka - Św. Klemensa,
Wieliczka-Krzyszkowice - Św. Pawła Apostoła,
Strumiany - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny,
Staniątki - Św. Wojciecha,
Niepołomice - Św. Karola Boromeusza,
Kłaj - Św. Józefa Robotnika,
Gdów - Narodzenia NMP,
Niegowić - Wniebowzięcia Matki Bożej
Rejon XVII
Parafie:
Kalwaria Zebrzydowska - Św. Józefa
Krzywaczka - Trójcy Świętej
Lanckorona - Narodzenia św. Jana Chrzciciela
Mucharz - parafia pw św Wojciecha
Rudnik - Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Stryszów - Św. Jana Kantego
Sułkowice - Najśw. Serca Pana Jezusa
Zebrzydowice - Św. Michała Archanioła